Rowerowe lato fizjoterapeutów.

Kujawsko-Pomorski i Dolnośląsko-Nadodrzański Oddział Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii zapraszają wszystkich fizjoterapeutów na rowery.

 

Koleżanki i Koledzy.

 

Uprzejmie zawiadamiamy, że wzorem roku ubiegłego przystąpiliśmy do organizacji II Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym fizjoterapeutów rozgrywanych w ramach Memoriału im. Wiesława Szczepańskiego w Inowrocławiu, który odbędzie się w niedziele 4 sierpnia 2019. Jednocześnie postanowiliśmy rozszerzyć konwencję współzawodnictwa rowerowego fizjoterapeutów o I Mistrzostwa Polski fizjoterapeutów w MTB. Impreza ta odbędzie się w ramach Rowerowego Biegu Piastów w Jakuszycach ( dzielnica Szklarskiej Poręby) 28 września br. na dystansie MEGA ( około 40 km ).

W związku z powyższym w imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich fizjoterapeutów do zapisów i uczestnictwa w tych dwóch imprezach rowerowych.

 

Linki do informacji i zapisów

 

http://bieg-piastow.pl/rower-gory-jakuszyce-526/n

 

https://www.facebook.com/search/top/?q=rowerowy bieg piastów&epa=SEARCH_BOX

 

https://www.facebook.com/Mistrzostwa-Polski-Fizjoterapeut%C3%B3w-w-kolarstwie-2836075733197653/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARBGYHW4Ad_NuNxdYfHRw_G4xEb5sas6MSroqH7-11e1FAJQ52gYhXgf0591x6vWY9Ep7Dl7l1bt4Es5

 

 

Z poważaniem:

Dariusz Milko

Dariusz Fielek

Jędrzej Wierzchowski

e-mail: kuj-pom.ptf@fizjoterapia.org.pl

Dodaj komentarz